Megoldott

Szemetes hiánya, alkohol fogyasztás közterületen

Anonim Járókelő

A XI.kerületben az Infopark villamosnegálló alatt az aluljáróban emberi ürülék, hányás buzolog. A közelben dolgozo építőmunkások bali rendszerességgel szeszesitalt fogyasztanak. A mérhetetlen mennyiségű üres íves szanaszét hever.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Infopark

Hozzászólások

  • M. V. Klára lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy munkatársaink a terület takarítását elvégezték.
    Társaságunk anyagi és emberi erőforrásainak lehetőségeihez mérten mindent megtesz a közt
    ...
  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XI. kerület Újbuda Önkormányzata"-ról "Budapesti Közművek FKF"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Kosz ès madàrszar

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Csiszàr Vince
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Petőfi híd (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sleepy Claus
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Kőtár út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szemetes park

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Goldmann György tér (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére