Megoldásra vár

Elforgatott(?) tábla

Egyenesen és jobbra lehet menni a tábla szerint. Nem tudom mire vonatkozik, sehogy nem jó, elforgatva se a valóságot mutatná.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Keveháza u. 10

Hozzászólások

  • Ghira Zsófia megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    Tisztelt Bejelentő!

    A bejelentésben szereplő közúti jelzőtábla egy korábbi ideiglenes forgalom rend része volt. Felkértük a kivitelezőt a jelzőtábla eltávolítására, a meg
    ...
  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Horváth István bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére