Megoldásra vár

Halott fa

Kiszáradt

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Fraknó u. 22

Hozzászólások

  • T Julcsi megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    ________________________________
    Feladó: admin@smart11.ujbuda.hu
    Elküldve: 2022. június 20., hétfő 11:42
    Címzett: Arnhoffer Kitti
    Tárgy: Message from Varosuzemeltetesi_4
  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XI. kerület Újbuda Önkormányzata"-ra.

  • Horváth István bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiszáradt fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Hauszmann Alajos utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiszáradt fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Petzvál József utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiszáradt,elszáradt fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Csíki-hegyek utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére