Megerősítésre vár

Halott fa

Kiszáradt a játszótéren lévő fa

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Keveháza u. 6

Hozzászólások

  • Horváth István visszajelzésére vár.

  • M. V. Klára megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    ________________________________
    Feladó: admin@smart11.ujbuda.hu
    Elküldve: 2022. július 12., kedd 18:40
    Címzett: Arnhoffer Kitti
    Tárgy: Message from Varosuzemeltetesi_4
  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XI. kerület Újbuda Önkormányzata"-ra.

  • Horváth István bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére