Megoldásra vár

Veszélyes kereszteződés

A budai felső rakpartról az alsó rakpartra kanyarodó autók és utasaik veszélyeztetve vannak, mert a jobbról érkező autósok nem szívesen engedik besorolni őket a forgalomba, ezért nagy szükség lenne lámpára amely a forgalmat irányítja. Jobbról gyakran nagyobb sebességgel érkeznek az autók, idő kérdése, hogy baleset történjen, gyakran néhány méteren múlik az összeütközés.

Probléma helyszíne
Budapest I. kerület, Várkerület, 0102-Szilágyi Dezső tér

Hozzászólások

  • Járókelő Herta megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Adminisztrátor!

    A 103163-as számú megkeresésre Társaságunk az alábbi választ adja:

    Tisztelt Bejelentő!

    Tájékoztatjuk, hogy az EuroVelo nemzetközi kerékpáros infrastruktúra budapesti szakas
    ...
  • Járókelő Adrián elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Járókelő Adrián megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Bíró Esztyke bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére