Válaszra vár

Nem működő közkút

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS: 2022.06.16.
Budapest Közút válasza:
"A 00103153 számú bejelentésben szereplő Boráros téri aluljáróban lévő közkúttal kapcsolatosan az alábbi tájékoztatást adjuk:
a közkút üzemeltetője nem ismert, az aluljáró vízellátó rendszeréről kapja a betáplálást. A közkút folyamatos működésű/üzemű, így éves szinten a feleslegesen elfolyt vízmennyiség (ezáltal a víz és csatornadíj) jelentős. A feleslegesen elfolyt vízmennyiség csökkentése érdekében a kút lezárásra került."

-----------------------
FRISSÍTÉS 2022.06.14.
FŐKERT válasza:
Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett kút nem tartozik Társaságunk kezelésébe, ezért a probléma megoldásában nem vagyunk illetékesek.

---
FRISSÍTÉS 2022.06.09.
IX. kerület válasza:
A Boráros tér tulajdonosa Budapest Főváros Önkormányzata, a jelzett terület kezelője a Budapest Közút Zrt. és a BKM Nonprofit Zrt. Főkert Kertészeti Divízió.

---
Kedves Illetékesek!

Itt a nyár, gyakori a kánikula, klímavészhelyzet van, viszont még nem lett megnyitva a kút.

Kérem a mihamarabbi közbenjárást.

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Budapest

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Hát ez hihetetlen, nem rég újították fel, ha ennyire zavart valakit a vízveszteség, miért nem rakott rá inkább csapot vagy nyomógombot?
  • Budapest Főváros Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelt Cím!

    Ezúton tájékoztatom, hogy levelét érkeztettük az FPH_KOZP- 66830 /2022-es érkeztetőszámon és továbbítottuk a Főpolgármesteri Hivatal Várostervezési Főosztálya részére.

    Tisztelettel:
    ...
  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Főváros Önkormányzata

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS 2022.06.14. FŐKERT válasza: Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett kút nem tartozik Társaságunk kezelésébe, ezért a probléma megoldásában nem vagyunk illetékesek. --- FRISSÍTÉS 2022.06.09. IX. kerület válasza: A Boráros tér tulajdonosa Budapest Főváros Önkormányzata, a jelzett terület kezelője a Budapest Kö...

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "Budapest Főváros Önkormányzata"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    A 00103153 számú bejelentésben szereplő Boráros téri aluljáróban lévő közkúttal kapcsolatosan az alábbi tájékoztatást adjuk:
    a közkút üzemeltetője nem ismert, az aluljáró vízellátó
    ...
  • Pakot Reni elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Pakot Reni megváltoztatta a bejelentés leírását "Kedves Illetékesek! Itt a nyár, gyakori a kánikula, klímavészhelyzet van, viszont még nem lett megnyitva a kút. Kérem a mihamarabbi közbenjárást."-ról "FRISSÍTÉS 2022.06.14. FŐKERT válasza: Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett kút nem tartozik Társaságunk kezelésébe, ezért a probléma megoldásában nem vagyunk illetékes...

  • Pakot Reni megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapesti Közművek FŐKERT"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett kút nem tartozik Társaságunk kezelésébe, ezért a probléma megoldásában nem vagyunk illetékesek.

    Tisztelettel: BKM FŐKERT...
  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FŐKERT

  • Járókelő Zsófi megváltoztatta a bejelentés illetékesét "IX. kerület Ferencváros Önkormányzata"-ról "Budapesti Közművek FŐKERT"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelők Csapata!

    A Boráros tér tulajdonosa Budapest Főváros Önkormányzata, a jelzett terület kezelője a Budapest Közút Zrt. és a BKM Nonprofit Zrt. Főkert Kertészeti Divízió.
    Kérjük a beje
    ...
  • Járókelő Adrián elküldte az ügyet az illetékesnek: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata

  • Járókelő Adrián megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "IX. kerület Ferencváros Önkormányzata"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Gaz és parlagfű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Főváros Önkormányzata
    Dévér park (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  Vissza az oldal tetejére