Megoldásra vár

Felesleges tábla

Tisztelt Budapest Közút!

A III. kerületben a Bécsi útról a Pomázi útra kanyarodva véleményem szerint feleslegesen van kint "Elsőbbség adás kötelező!" tábla, mivel semmilyen keresztező forgalom nincs, aminek elsőbbséget kellene adni. Kérem, szíveskedjenek a felesleges táblát leszerelni!

Munkájukat köszönöm!

Tisztelettel:
Fónai Kende

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Óbudai temető

Hozzászólások

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Fónai Kende Úr!

    Észrevételét köszönjük, a felesleges jelzőtábla megszüntetésére intézkedünk.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Forgalomtechnikai Igazgatóság
    [Leírás: cid:image003.png@01D115
    ...
  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Fónai Kende bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Láthatatlan a zebra

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Hatvany Lajos utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    megfordult tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Rózsa Géza
    Illetékes: Budapest Közút
    Római úti lakótelep, Varsa utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére