Megoldott

Járhatatlan útszakasz

Tisztelt Járókelő!

Bejelenteni szeretném, hogy a Csepeli úton a Lámpás utca kereszteződéstől egészen a Kis nyírfa utcáig az útburkolat állapota kritikán aluli. Az úton keresztbe akkora repedések vannak, amik közül sok kipúposodott, hogy olyan érzés áthajtani rajta, mintha egy fekvőrendőr lenne letéve. Az egyik csatornafedél közelében meg úgy meg van süllyedve a beton, hogy már félő, hogy beszakad.
Közel 10 éve nem lett karbantartva az említett útszakasz. Legyenek kedvesek továbbítani a problémát, mert ez már balesetveszélyes is.
Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Csepeli út 41a

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • g g lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Bonin Denis hozzászólt a bejelentéshez.

    Elkezdték a hibás útburkolat részeket bejelölni. A beton süllyedést kijavították.
  • Ügy Intéző megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XXI. kerület Csepeli Városgazda NZrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő, Iktatószám: 1/2917/1/2022/V4

    Tájékoztatjuk, hogy Útkarbantartási előjegyzésbe vette a kátyúzási munkák el
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • László Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Már többen beküldtük a múltban, sajnos össze-vissza passzolgatják a labdát, hogy ki kéne megcsinálja, vagy azt a sablon választ küldik vissza, hogy "túl sok pénz lenne a felújítás". :(
  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepeli Városgazda NZrt.

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XXI. kerület Csepeli Városgazda NZrt."-ra.

  • Bonin Denis bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Gázcsap mellett mély kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda NZrt.
    Festő utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Óriási kátyúk a térnél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda NZrt.
    Rákóczi tér (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére