Megerősítésre vár

Rossz jelzőlámpa

Berkocsis utca es Jozsef Krt. Keresztezodesben a Gyalogatkelo koruti belso oldali zold jelzese nem vilagit. Gondolom kiegett.

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, József krt. 27

Hozzászólások

  • Lázár Attila visszajelzésére vár.

  • Jakab Imola megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a VIII. József krt. - Bérkocsis utca csomópontban észlelt, hibás jelzőlámpával kapcsolatos bejelentését.
    A hiba elhárítását megrendeltük.
    Tisztelettel,

    BUDAPEST KÖZÚT Z...
  • Ügykezelő Járókelő elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Lázár Attila bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Ideiglenes tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Kerepesi út (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Átrozsdásodott oszlop

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Arena Mall bevásárlóközpont (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Tábla és poller hibák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Csokonai utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére