Megoldatlan

Hiányzó közmű fedél

Anonim Járókelő

Hiányzik a Nemzeti Közszolgálati Egyetem előtt a közmű teteje.

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Ludovika tér 6

Hozzászólások

  • g g lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Szerkesztőség! Tisztelt Hibabejelentő!
    Köszönettel vettük 103073 számú bejelentésüket, mellyel kapcsolatban tájékoztatjuk Önöket, hogy munkatársaink a helyszíni kivizsgálás során meg
    ...
  • Ügykezelő Járókelő elküldte az ügyet az illetékesnek: Fővárosi Vízművek

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Leláncolt tűzcsap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Népszínház utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Kidöntött tűzcsap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Budapest József körút 69. fszt. 1 (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Tűzcsap probléma

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Helsinki út (XX. kerület, Pesterzsébet)
  Vissza az oldal tetejére