Megoldásra vár

kitaposott, baleset veszélyes út

A kőbányai Liget téri park tervezésekor nem vették figyelembe a gyalogos közlekedési irányokat, ezért az emberek egy kitaposott ösvényen közlekednek, ami esztétikailag erősen kifogásolható, de esős, nedves időben még balesetveszélyes is.

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Budapest

Hozzászólások

  • T Julcsi megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Hivatkozva a tárgyban jelzett számú bejelentésre, tájékoztatom Önöket, hogy a kitaposott zöldterület rehabilitációja megkezdődött, jelenleg folyamatban van.

    Üdvözlettel:

    dr. Szüt
    ...
  • Csanádi György hozzászólt a bejelentéshez.

    A Kápolna utca felől úgy láttam, elkerítették szalagkorláttal a területet, úgyhogy valamit elkezdtek csinálni.
  • Pakot Reni elküldte az ügyet az illetékesnek: X. kerület Kőbánya Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Beton tömb padmaradvány

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Maglódi út (X. kerület, Kőbánya)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Betontömbök ès pad betonmaradványok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Maglódi út (X. kerület, Kőbánya)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Földön heverő pad maradvány

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Maglódi út (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére