Megoldott

Gaz.. nem egy nap alatt nőtt ki a földből! 2016 04 01

A járda tisztán tartása FKF vagy az újpesti önkormányzat feladata?
A lakóépület tövében kihajtott akác, ill. gaz eltávolítása gondolom az épületet kezelő feladata lenne.
Mindenesetre nem túl szép látvány így egyben.

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, IV. kerület

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Kigazolva, eltakarítva
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület Újpest Önkormányzata

  • Balogh Roland bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kátyús gyalogosfeljáró az úttestről

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Járműtelep utca (IV. kerület, Újpest)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Lépcső balesetveszélyes

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Árpád út (IV. kerület, Újpest)
  Vissza az oldal tetejére