Megoldásra vár

Fekvőrendőr

Anonim Járókelő

Jo napot!

Egy jo nehany darab hianyzik a fekvorendorbol ezaltal az autovezetok nem lassitanak.. elegge veszelyes mivel sok gyerekes csalad es idos emberek elnek itt. Ennek orvoslasaban kernek segitseget!

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Szita köz 1

Hozzászólások

  • M. V. Klára megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    A bejelentés tárgyát képező sérült fekvőrendőr javítását megrendeltük, a megvalósulásig szíves türelmüket kérjük.

    Üdvözlettel:

    dr. Szüts Korinna főosztályvezető megbízásából:

    Cs
    ...
  • Ügykezelő Járókelő elküldte az ügyet az illetékesnek: X. kerület Kőbánya Önkormányzata

  • Ügykezelő Járókelő megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "X. kerület Kőbánya Önkormányzata"-ra.

  • Ügykezelő Járókelő megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Egyéb"-ról "Forgalomtechnika"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    Tisztelt Bejelentő!

    A bejelentésben szereplő sebességcsökkentő bordát nem Részvénytársaságunk üzemelteti. Kérjük a karbantartásával kapcsolatban az érintett kerületi önko
    ...
  • Pakot Reni elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kettő darab terelő korlát kidöntve

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Kozma utca (X. kerület, Kőbánya)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rozsdás terelőkorlátok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Sibrik Miklós út (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére