Válaszra vár

lomis tábla

Anonim Járókelő

Szép igényesen egy 100-as szöggel van feltéve szegény fába ez a "tábla" a Győri út 12-vel szemben, a mentőállomás háta mögött.
A lomtalanításnak egyébként lassan 2 hete vége. Bár az ideális az lenne, ha ki se tudnák rakni mert rommá büntetik őket.

Probléma helyszíne
Budapest XII. kerület, Hegyvidék, Győri út 10

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönettel megkaptuk levelét, továbbítottam a Városfejlesztési Irodára.

    Üdvözlettel:

    Szabó Krisztina
    Kommunikációs vezető

    Budapest Főváros XII. kerület
    Hegyvidéki Önkormányzat
    ...
  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére