Megoldott

Megemelkedett fedlap kerékpárúton

Frissítés 2022.06.25.

A probléma a bejelentő szerint továbbra is fennáll.

———————————

FRISSÍTÉS 2022.06.14.:
Budapest Közút válasza:
A IX. Könyves K krt. 24-26. Ferencvárosi v. á.-al szemközti oldali kerékpárúton kiálló fedlapot nem a Társaságunk üzemelteti.

--------------

Kiáll a kerékpárút síkjából a fedlap a kanyarnál. Kérem, hogy süllyesszenek rajta.
(Jelzőlámpánál van, forgalomtechnikai lehet.)

Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Ferencváros vá. - Málenkij Robot Eh.

Hozzászólások

  • Sz. V. hozzászólt a bejelentéshez.

    Már tényleg kész.
  • Sz. V. hozzászólt a bejelentéshez.

    A befejező munkafázisra még szükség lenne. Kérem újraküldeni.
  • Rózsa Ábel lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Magyar Telekomverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Javítás megtörtént.
  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Magyar Telekomverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Javításra kiadva.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Kedves Bejelentő!
    Sajnáljuk, hogy problémát tapasztaltál szolgáltatásainkban, elnézésedet kérjük. Tájékoztatunk, hogy az általad tett bejelentésre vonatkozó információkat hibakezelő rends
    ...
  • Á. Laci elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Á. Laci megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS 2022.06.14.: Budapest Közút válasza: A IX. Könyves K krt. 24-26. Ferencvárosi v. á.-al szemközti oldali kerékpárúton kiálló fedlapot nem a Társaságunk üzemelteti. -------------- Kiáll a kerékpárút síkjából a fedlap a kanyarnál. Kérem, hogy süllyesszenek rajta. (Jelzőlámpánál van, forgalomtechnikai lehet...

  • Sz. V. hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem csináltak vele semmit.
    Kérem újraküldeni.
  • Járókelő Zsófi lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Az Illetékes válasza alapján. Köszönjük!
  • Magyar Telekomverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Javítás megtörtént.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Kedves Bejelentő!
    Sajnáljuk, hogy problémát tapasztaltál szolgáltatásainkban, elnézésedet kérjük. Tájékoztatunk, hogy az általad tett bejelentésre vonatkozó információkat hibakezelő rends
    ...
  • Ügykezelő Járókelő elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Ügykezelő Járókelő megváltoztatta a bejelentés leírását "Kiáll a kerékpárút síkjából a fedlap a kanyarnál. Kérem, hogy süllyesszenek rajta. (Jelzőlámpánál van, forgalomtechnikai lehet.) Köszönöm."-ról "FRISSÍTÉS 2022.06.14.: Budapest Közút válasza: A IX. Könyves K krt. 24-26. Ferencvárosi v. á.-al szemközti oldali kerékpárúton kiálló fedlapot nem a Társ...

  • Ügykezelő Járókelő elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Ügykezelő Járókelő megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "Magyar Telekom"-ra.

  • Budapest Közút válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A IX. Könyves K krt. 24-26. Ferencvárosi v. á.-al szemközti oldali kerékpárúton kiálló fedlapot nem a Társaságunk üzemelteti.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.

    Forgalomtechnika...
  • Ügykezelő Járókelő megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Forgalomtechnika"-ról "Közművek"-ra.

  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Sz. V. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Törött csatornafedél a járdán

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Nagykőrösi út / Határ út (IX. kerület, Ferencváros)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Rossz állapotú csatornafedő

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Vágóhíd utca (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére