Megoldott

Leesett közműtáblák

A Vécsey és Klapka utca sarkán lévő villanyoszlopon van két leesett, a Csatornázási Művekhez tartozó közműtábla.

Probléma helyszíne
Budapest XX. kerület, Pesterzsébet, Vécsey u. 52

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Szerkesztőség! Tisztelt Hibabejelentő!
    Köszönettel vettük 103005 számú bejelentésüket, mellyel kapcsolatban tájékoztatjuk Önöket, hogy a bejelentésben jelzett helyen, a Budapest XX.,
    ...
  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: Fővárosi Vízművek

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Fővárosi Vízművek"-ra.

  • Németh Zs. hozzászólt a bejelentéshez.

    Bocsánat, a Vízművekhez tartoznak a táblák.
  • Németh Zs. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Tűzcsap probléma

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Helsinki út (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Szivárog a kút

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Ady Endre tér (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Csöpögő tűzcsap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Székely Linda
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Topánka utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  Vissza az oldal tetejére