Válaszra vár

Kiszáradt fa

A Bethlen Gábor utca 20. előtt van egy kiszáradt fa. Remélem egy platán kerül majd a helyére, hiszen mellette is egy ilyen van.

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Bethlen Gábor u. 20

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: Állatorvostudományi Egyetem

  • Dr Kardos Angelika megváltoztatta a bejelentés illetékesét "VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata"-ról "Egyéb szervezet"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Jarokelo.hu
    budapest@jarokelo.hu

    Azonosító: JAROKELO-BUDAPEST- 00103002

    Tisztelt Járókelő Egyesület Ügyvivő!

    Hivatkozással JAROKELO-BUDAPEST- 00104719 azonosítószámú bejegyzésre tájékoztatjuk, hogy
    ...
  • Szalai Krisztina elküldte az ügyet az illetékesnek: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata

  • Szalai Krisztina megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapesti Közművek FŐKERT"-ról "VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett terület nem tartozik Társaságunk kezelésébe, ezért a probléma megoldásában nem vagyunk illetékesek. Javasoljuk, forduljon...
  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FŐKERT

  • Németh Zs. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Üres fahelyek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Damjanich utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Kiegészítésre vár
    1
    Kiegészítésre vár
    1

    Darázsfészek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Nagy Tamás
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Unnamed Road
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Plakátmaradvány

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Fónai Kende
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Bajcsy-Zsilinszky út (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  Vissza az oldal tetejére