Megoldásra vár

Kitaposott, kopár "zöld"

Anonim Járókelő

Csepelen, a Plazahátsó bejáratánál található II. Rákóczi Ferenc út autóbuszemgálló előtt az út mellett egy kitaposott, kopár rész van. Kérjük a tisztelt illetékest, gondozzák ezt a területet, és hozzanak létre belőle egy zöld részt, akár virágokkal, bokrokkal, mert a jelenlegi állapotában nagyon lehangoló sajnos. Köszönjük szépen előre is!

Probléma helyszíne
Budapest II. Rákóczi Ferenc út

Hozzászólások

  • H B L megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XXI. kerület Csepeli Városgazda válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő Iktatószám: 1/2887/1/2022/V1

    Tájékoztatjuk, hogy Zöldterület-fenntartási Osztályunk a bejelentésben sze
    ...
  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepeli Városgazda

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XXI. kerület Csepeli Városgazda"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Lezuhant

    Beküldés ideje:
    Beküldte: JKV Zrt.
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda
    Tamariska-domb Természetvédelmi Terület, Damjanich János u. (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Szörnyű hang

    Beküldés ideje:
    Beküldte: JKV Zrt.
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda
    Simon Bolivar sétány (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Bálványfa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: JKV Zrt.
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda
    Reggel utca (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére