Megoldott

Graffitis megálló

Anonim Járókelő

Kérem távolítsák el a graffitit

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Petőfi híd

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    Köszönjük a bejelentését!
    Munkatársaink kijavították az Önök által jelzett hibát.

    Tisztelettel:

    Attila Dobos
    Karbantartási csoportvezető| Maintenance team leader
    JCDecaux - Műsza
    ...
  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: JCDecaux

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "JCDecaux"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére