Válaszra vár

Összematricázott totem Kelenhegyi - Szirtes

FRISSÍTÉS 2022.06.17.: 
Újbuda Önkormányzat válasza szerint a Fővárosi Önkormányzat a tulajdonos.

---

Összematricázott totem a Kelenhegyi út - Szirtes út sarkán. Talán egy taxi droszt lehetett. Most úgy néz ki, más funkciója nincs, mint hogy összematricázzák és elcsúfítsa a természetvédelmi területet.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Szirtes út 23

Hozzászólások

  • Budapest Főváros Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő !

    Ezúton tájékoztatom, hogy levelét érkeztettük az FPH_KOZP-67503 /2022-es érkeztetőszámon és továbbítottuk a Főpolgármesteri Hivatal Városüzemeltetési Főosztálya részére.

    Tisz
    ...
  • Járókelő Eszter elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Főváros Önkormányzata

  • Járókelő Eszter megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XI. kerület Újbuda Önkormányzata"-ról "Budapest Főváros Önkormányzata"-ra.

  • Járókelő Eszter megváltoztatta a bejelentés leírását "Összematricázott totem a Kelenhegyi út - Szirtes út sarkán. Talán egy taxi droszt lehetett. Most úgy néz ki, más funkciója nincs, mint hogy összematricázzák és elcsúfítsa a természetvédelmi területet."-ról "FRISSÍTÉS 2022.06.17.:  Újbuda Önkormányzat válasza szerint a Fővárosi Önkormányzat a tulajdonos. -...

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    ________________________________
    Feladó: scanner@smart11.ujbuda.hu
    Elküldve: 2022. június 17., péntek 11:01
    Címzett: KozlekedesiO
    Tárgy: Message from KMBT_363
  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XI. kerület Újbuda Önkormányzata"-ra.

  • Németh Gábor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Árva oszlopok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sleepy Claus
    Illetékes: Budapest Főváros Önkormányzata
    Hunyadi János út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Erzsébet körút 14.

    Beküldés ideje:
    Beküldte: K. Sándor
    Illetékes: Budapest Főváros Önkormányzata
    Erzsébet körút (VII. kerület, Erzsébetváros)
  Vissza az oldal tetejére