Megoldásra vár

Graffitis elektromos állomás

Tisztelt MVM! A Kossuth tér 12. mögötti elektromos szekrényük és állomásuk graffitis. Kérem, tisztítsák meg őket!

Probléma helyszíne
Budapest XIX. kerület, Kispest, Kossuth tér 30

Hozzászólások

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • E.ON válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Ügyiratszáma: 6301700/DSOHCSOMU/266347/2022/H

    Ügyfélkapcsolat száma: 100053740947

    Társaságunkhoz érkezett bejelentésére az alábbi tájékoztatást adjuk:

    Köszönjük, hogy kérésükke
    ...
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Ezúton értesítjük, hogy a info@aram.eon.hu címre küldött elektronikus levele sikeresen megérkezett.
    Tájékoztatjuk, hogy az írásbeli megkeresések feldolgozása folyamatos. Mindent m...
  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: E.ON

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XIX. kerületi Zöldprogram Iroda"-ról "E.ON"-ra.

  • Gyöngyösi Máté bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére