Válaszra vár

Eldugult víznyelők (Erzsébetligeti uszoda)

FRISSÍTÉS 2022.06.10.: 
Köszönettel vettük bejelentését. A megadott helyszínen található
csapadékvíz-elvezető hálózatot nem társaságunk üzemelteti, így a
probléma megoldásában nem áll módunkban intézkedni.

Tisztelettel:

Fővárosi Csatornázási Művek Zrt.

-----

Az erzsébetligeti uszoda melletti autóparkoló kihajtójánál el van dugulva több víznyelő is, illetve a burkolat megsüllyedéséből fakadóan van egy lefolyástalan terület is. Abban felgyűlik a víz, télen a latyak is, méteres pocsolyát alkotva. Ez megnehezíti a parkolóból a főbejárat megközelítését; az úszni vágyók már a medencébe való érkezés előtt is könnyen elázhatnak egy figyelmetlen lépést követően.
Ezeket a problémákat már évekkel ezelőtt jeleztem az illetékes számára, (https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/40423/uthibapocsolya) azonban a mai napig sem tette meg a szükséges intézkedéseket, vagy ismét jelentkezik a hiba, a javítás ellenére.
Kérem ne hagyják a sok pénzből szépen megépített uszodát és annak a környékét gondozatlanul, javítsák a burkolatot és tisztítsák meg a víznyelőket!
Előre is köszönöm munkájukat!

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Újszász u. 106-108

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Üdvözlöm,

    2022. június 3-10-ig szabadságon vagyok, leveleimet leghamarabb csak június 13-án olvasom.
    Sürgős esetben hívja kolléganőmet, Muhari Barbarát +36 20 288 8433

    Üdvözlettel,

    Kiss Tímea
  • Járókelő Eszter elküldte az ügyet az illetékesnek: Erzsébetligeti uszoda

  • Járókelő Eszter megváltoztatta a bejelentés illetékesét "FCSM Fővárosi Csatornázási Művek"-ról "Egyéb szervezet"-ra.

  • Járókelő Eszter megváltoztatta a bejelentés leírását "Az erzsébetligeti uszoda melletti autóparkoló kihajtójánál el van dugulva több víznyelő is, illetve a burkolat megsüllyedéséből fakadóan van egy lefolyástalan terület is. Abban felgyűlik a víz, télen a latyak is, méteres pocsolyát alkotva. Ez megnehezíti a parkolóból a főbejárat megközelítését; az úszni v...

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Szécsi András Úr!

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönettel vettük bejelentését. A megadott helyszínen található
    csapadékvíz-elvezető hálózatot nem társaságunk üzemelteti, így a
    probléma megoldásába
    ...
  • Szécsi András hozzászólt a bejelentéshez.

    Szerintem ez kerületi terület, de majd meglátjuk.
  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "FCSM Fővárosi Csatornázási Művek"-ra.

  • Szécsi András bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    5
    Válaszra vár
    5

    Logó vezeték a villanyoszlopról

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Viador utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elektromos vezetékek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Fenyes Peter
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Szabadföld út (XVI. kerület)
  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Lyukas fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Stankovics Andor
    Illetékes: HWR-Telecom
    Körvasút sor (XVI. kerület)
  Vissza az oldal tetejére