Megoldott

Termés a járdán, balesetveszély, kosz, bűz

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS 2022.06.07.:

A XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt. válasza:
"A fák nem közterületen találhatóak, ezért sajnos nem vagyunk illetékesek.

-----

Az Ajtósi dürer sor 35-nél (a ligettel szembeni oldal, a saroktelek) mint minden évben, most érik az eper- vagy szamócaszerű termés a fán. És, mint minden évben, a járdát teríti be mindent befogó, lilás, egyre kevésbé kikerülhető trutyival. Ráadásul a melegben egyre büdösebb. Az önkormányzatnak ilyen esetben kötelessége lenne intézkedni, kívágatva a fát, vagy legalább a kilógó ágakat (a növény a 35 szám udvarán van, csak kilóg közterületre), takarítani, takarításra kötelezni a tulajdonost. A járda nemcsak undorító, de csúszós (balesetbeszelyes), illetve a lilás festékanyag a rengeteg bogyóból mindent befogva anyagi kárt is okoz az erre járóknak.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Ajtósi Dürer sor 33

Hozzászólások

  • g g lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Járókelő Zsófi megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet"-ról "FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet"-ra.

  • Járókelő Zsófi megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    *Tisztelt Járókelő.hu!*

    Bejelentésüket továbbítottuk a hatáskörrel és illetékességgel rendelkező
    Fővárosi Önkormányzati Rendészeti Igazgatóság felé.

    /Tisztelettel:/

    //

    */Ügyfélszolgálati Iroda/*
    ...
  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Egyéb szervezet"-ról "XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet"-ra.

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés helyét "Budapest, Vakok Intézete, 1146 Hungary (47.51293450, 19.09392610, 16)"-ról "Budapest, Ajtósi Dürer sor 33, 1146 Magyarország (47.51272204, 19.09370428, 17)"-ra.

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS 2022.06.07. XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt. válasza: "A fák nem közterületen találhatóak, ezért sajnos nem vagyunk illetékesek. Legyen kedves a Vakok Intézete felé jelezni a problémát." ---------- Az Ajtósi dürer sor 35-nél (a ligettel szembeni oldal, a saroktelek) mint minden ...

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Járda"-ról "Szemét"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt jarokelo.hu!

    Tájékoztatom, hogy a 2021 novemberi esethez hasonlóan, ismét nem a megfelelő
    helyre fordultak a probléma megoldása érdekében, mivel a képen látható
    utcarészlet nem a Vakok Állam
    ...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A fa nem a vakok intézete udvarán áll, hanem, ahogy írtam is, az Ajtósi 35, az Ajtósi Hermina saroktelek udvarán. És bár a fa nem közterületen van, ez eredmény kozteruletre kerül, szomorú, ha az önkor...
  • Török Vazul elküldte az ügyet az illetékesnek: Vakok Intézete

  • Török Vazul megváltoztatta a bejelentés leírását "Az Ajtósi dürer sor 35-nél (a ligettel szembeni oldal, a saroktelek) mint minden évben, most érik az eper- vagy szamócaszerű termés a fán. És, mint minden évben, a járdát teríti be mindent befogó, lilás, egyre kevésbé kikerülhető trutyival. Ráadásul a melegben egyre büdösebb. Az önkormányzatnak ilyen esetben kötele...

  • Török Vazul megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt."-ról "Egyéb szervezet"-ra.

  • XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük bejelentését!

    A fák nem közterületen találhatóak, ezért sajnos nem vagyunk illetékesek.

    Legyen kedves a Vakok Intézete felé jelezni a problémát.

    Tisztelettel:

    Kovács
    ...
  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére