Válaszra vár

Kopott fedlap

Anonim Járókelő

Tisztelt Illetékes!
A Bécsi úti volán 'állomáson' a buszmegállóban van közvetlenül egy ELMŰ feliratú kopott fedlap.
Kérem javítását.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Budapest

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Ezúton értesítjük, hogy a info@aram.eon.hu címre küldött elektronikus levele sikeresen megérkezett.
    Tájékoztatjuk, hogy az írásbeli megkeresések feldolgozása folyamatos. Mindent m...
  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: E.ON

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata"-ról "E.ON"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére