Válaszra vár

Kopott, megsüllyedt fedlap

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS 2022.06.12.: 
Telekom válasza:
Nem Magyar Telekom tulajdonú fedlap.
-----

A Bécsi úton a képen látható fedlap erősen kopott, és az út felőli része süllyedésnek indult.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Vörösvári út 135

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Ezúton értesítjük, hogy a info@aram.eon.hu címre küldött elektronikus levele sikeresen megérkezett.
    Tájékoztatjuk, hogy az írásbeli megkeresések feldolgozása folyamatos. Mindent m...
  • Járókelő Eszter elküldte az ügyet az illetékesnek: E.ON

  • Járókelő Eszter megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Magyar Telekom"-ról "E.ON"-ra.

  • Járókelő Eszter megváltoztatta a bejelentés leírását "A Bécsi úton a képen látható fedlap erősen kopott, és az út felőli része süllyedésnek indult."-ról "FRISSÍTÉS 2022.06.12.:  Telekom válasza: Nem Magyar Telekom tulajdonú fedlap. ----- A Bécsi úton a képen látható fedlap erősen kopott, és az út felőli része süllyedésnek indult."-ra.

  • Magyar Telekomverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem Magyar Telekom tulajdonú fedlap.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Kedves Bejelentő!
    Sajnáljuk, hogy problémát tapasztaltál szolgáltatásainkban, elnézésedet kérjük. Tájékoztatunk, hogy az általad tett bejelentésre vonatkozó információkat hibakezelő rends
    ...
  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Logó vezeték

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: E.ON
    Fodros utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldásra vár
    7
    Megoldásra vár
    7

    Elektromos doboz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Oláh Viktória
    Illetékes: E.ON
    Csillagszem utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére