Megoldásra vár

Elavult forgalmi rend változás

Tisztelt Budapest Közút!

A III. kerületben a Bécsi úton a Pomázi úti kereszteződésben még 2017 októberében változtatták meg a forgalmi rendet úgy, hogy nem lehet balra kanyarodni a Pomázi útra. Azóta eltelt majdnem 5 év, a forgalmi rend már nem számít újdonságnak, ennek megfelelően javaslom a "forgalmi rend változás" táblák leszerelését, valamint a fluoreszkáló hátterű "kötelező haladási irány" táblák simára cserélését (ha sok helyen / indokolatlanul alkalmazunk fluoreszkáló hátteret, egy idő után már nem lesz feltűnő). Kérem, vizsgálják felül a Testvérhegyi útra irányító tábla létjogosultságát is (ha kell egyáltalán, akkor sem biztos, hogy sárga háttérrel).

Munkájukat köszönöm!

Tisztelettel:
Fónai Kende

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Bécsi út 280

Hozzászólások

  • M. V. Klára megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megoldott"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • M. V. Klára lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Észrevételét köszönjük, a forgalmi rend változására utaló jelzőtáblákat megszüntetjük.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Forgalomtechnikai Igazgatóság
    [Leírás: cid:image003.png@0
    ...
  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Fónai Kende bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére