Megoldásra vár

Gyalogos átkelő jelző gomb hiányzik

Anonim Járókelő

Az gyalogos átkelőnél a jelző teljesen elhasználódott. A gomb elkopott/letört, egyik jelzőnél épphogy már szinte csak a rúgó van.

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, Rózsa u. 19-21

Hozzászólások

  • Ghira Zsófia megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a IV. Rózsa utca - Ősz utca csomópontban észlelt, sérült nyomógombokkal kapcsolatos bejelentését.

    A bejelentkező eszközök cseréjét a jelzőlámpa szerviztől megrendeltük....
  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére