Megoldásra vár

Graffitis zajvédő fal

Tisztelt MÁV Zrt.! Az 1-es vasútvonalon kb. a 89+00 szelvénytől a 96+00 szelvényig a bal vágány melletti zajvédő fal mindkét oldalon graffitis. Kérem, tisztítsák meg!

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Dombóvári út 25

Hozzászólások

  • H B L megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • MÁV Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Hivatkozással a 102811 sz. átiratukra, a bejelentést a vasúti infrastruktúrát kezelő MÁV Zrt. illetékes szervezeti egysége részére továbbítottuk, a jelzett probléma (graffiti) megs
    ...
  • Járókelő Eszter elküldte az ügyet az illetékesnek: MÁV Zrt.

  • Gyöngyösi Máté bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére