Megoldatlan

Leszerelt ivócsap

FRISSÍTÉS: 2022.07.04.
Bejelentő szeretné tudni, miért nem tervezi a Vízművek a csap helyreállítását?

-------------
FRISSÍTÉS: 2022.07.04.
Vízművek válasza:
"Tisztelt Járókelő Szerkesztőség! Tisztelt Hibabejelentő!
Köszönettel vettük 102809 számú bejelentésüket, mellyel kapcsolatban tájékoztatjuk Önöket, hogy a bejelentésben jelzett helyen, a Budapest VII., Deák Ferenc téren található tűzcsap ismételt ivócsappá alakítását nem tervezzük."

---------------------------------

A Városháza parkban valószínűleg leszerelték az egyik tűzcsapról az ivócsapot. (Az Openstreetmap szerint volt rajta, és a lecsavart kupakból is erre lehet következtetni.) Kérem, pótolják!

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Budapest

Hozzászólások

  • Fekete János hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldott. Már több mint 1 éve a villamosmegállóhoz közelebb állandó ivókút került telepítésre.
  • Gyöngyösi Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm szépen az indoklást!
  • H B L lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Szerkesztőség! Tisztelt Hibabejelentő!
    Köszönettel vettük 102809 számú ismételt bejelentésüket, mellyel kapcsolatban tájékoztatjuk Önöket, hogy a tűzcsapokra szerelt ivócsapok nagyo
    ...
  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: Fővárosi Vízművek

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés leírását "A Városháza parkban valószínűleg leszerelték az egyik tűzcsapról az ivócsapot. (Az Openstreetmap szerint volt rajta, és a lecsavart kupakból is erre lehet következtetni.) Kérem, pótolják!"-ról "FRISSÍTÉS: 2022.07.04. Bejelentő szeretné tudni, miért nem tervezi a Vízművek a csap helyreállítását? ------------- FRISS...

  • Gyöngyösi Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    Miért nem?
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Szerkesztőség! Tisztelt Hibabejelentő!
    Köszönettel vettük 102809 számú bejelentésüket, mellyel kapcsolatban tájékoztatjuk Önöket, hogy a bejelentésben jelzett helyen, a Budapest VII.
    ...
  • Járókelő Eszter elküldte az ügyet az illetékesnek: Fővárosi Vízművek

  • Gyöngyösi Máté bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Közműfedlap hiánya

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Jogos Péter
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Rákóczi út (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Tűzcsap probléma

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Helsinki út (XX. kerület, Pesterzsébet)
  Vissza az oldal tetejére