Megoldásra vár

Lekopott gyalogátkelőhely

A Haraszti úton, az Orbánhegyi dűlőnél található zebra lekopott, kérem fessék újra.

Probléma helyszíne
Budapest XXIII. kerület, Soroksár, Budapest

Hozzászólások

  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megerősítésre vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Fábián Zsolt hozzászólt a bejelentéshez.

    A helyzet változatlan.
  • Fábián Zsolt visszajelzésére vár.

  • T Julcsi megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A főváros területén az útburkolati jelek üzemeltetéséhez kapcsolódó feladatokat Részvénytársaságunk látja el.
    A munkát minden évben egy, az év elején összeállított fenntartási pro
    ...
  • Járókelő Eszter elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Fábián Zsolt bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Helsinki út megrongálódott tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Festékgyár (XXIII. kerület, Soroksár)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Problémás kereszteződés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Templom utca (XXIII. kerület, Soroksár)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Gyalogos átkelő

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Szűcs Orsolya
    Illetékes: Budapest Közút
    Áchim András utca (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére