Megoldott

Napok óta feltört járdafelület, befejezetlen munkálatok

Anonim Járókelő

A munkálatokat május 23-27-ig hirdették meg parkolási tilalommal. A kiásást és az elektromos kábelfektetést meg is csinálták, de az aszfaltozás elmaradt. A kábelt állítólag nem tudták bekötni. Hírek szerint csak egy hónap múlva állnak neki. A bejárat kavicsos és romos maradt. Ebben az állapotban járhatatlan, vagyis az öreg, beteg embereknek és főleg járókerettel közlekedőnek a kijárat szinte lehetetlen. A szüleimnek június 10-én orvoshoz van időpontja, és fogalmuk sincs, hogy tudnak a taxihoz kijutni.
A kérdéses helyszín: a Ráday utca 30. előtt van, a bejárat a Biblia közben található.

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Biblia u. 30

Hozzászólások

  • Jakab Imola lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Közben megoldódott. Nem EON-hoz, hanem ELMŰ-höz tartozott az ügy.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Kedves Bejelentő!
    Sajnáljuk, hogy problémát tapasztaltál szolgáltatásainkban, elnézésedet kérjük. Tájékoztatunk, hogy az általad tett bejelentésre vonatkozó információkat hibakezelő rends
    ...
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Ezúton értesítjük, hogy a info@aram.eon.hu címre küldött elektronikus levele sikeresen megérkezett.
    Tájékoztatjuk, hogy az írásbeli megkeresések feldolgozása folyamatos. Mindent m...
  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: E.ON

  • g g megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Magyar Telekom"-ról "E.ON"-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Közben annyit megtudtunk a Ráday 28. Építkezés vezetőjétől, hogy az ügy az ELMÜ-höz tartozik, de a kérdéses vezető nem volt nyitott további lépéseket tenni. A Ráday 30-ban emiatt áramszünet is volt. K...
  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Szegélyek akadálymentesítése

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Békásmegyer, Újmegyeri tér (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Akadálymentesítés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Hegedüs Péter
    Illetékes: MÁV-HÉV Zrt.
    Rómaifürdő (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére