Megoldásra vár

Ferde az Eurovelo tábla oszlopa

Kérem az oszlop függőlegesbe helyezését a Rákóczi hídnál.

Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Soroksári út 29

Hozzászólások

  • Pakot Reni megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "Egyéb szervezet"-ra.

  • Pakot Reni megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    Tisztelt Bejelentő!

    A bejelentésben szereplő jelzőtábla ideiglenes forgalmi rend része. Felkértük a kivitelező céget a jóváhagyott ideiglenes forgalmi rend helyreállításá
    ...
  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Sz. V. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Eurovelo tábla a földön

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sz. V.
    Illetékes: Egyéb szervezet
    0909-MÜPA-Nemzeti Színház H (IX. kerület, Ferencváros)
  • Megoldatlan
    2
    Megoldatlan
    2

    Megdőlt poller

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Montevideó utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Tönkrement jelzőtábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Fiumei út (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére