Válaszra vár

Rálógnak a másik fa ágai.

Elnyomja a kis fát.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Gyarmat u. 46

Hozzászólások

  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet

  • g g megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt."-ról "XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet"-ra.

  • XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük bejelentését!

    A nagy fa a kép alapján nem közterületen található.

    Ezért nem vagyunk illetékesek.

    Tisztelettel:

    Kovács Balázs

    Ügyfélszolgálati munkatárs

    Ügyfélszolg
    ...
  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • András Bognár bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére