Megoldásra vár

Lyukas utca

Anonim Járókelő

Tisztelt Járókelő!

XXI. Kerület, szintén Lőcsei utcában több úthiba van,ami közel 10 éve nem került kijavításra. Kérem az ebben illetékes szervek felé továbbítani a problémát,bízom benne,hogy Önökön keresztül ez megoldódik! Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Lőcsei u. 15

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Remélem.nem.marad ki!
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Remélhetőleg ezzel egyidejűleg a másik képen szereplő, még szinte veszélyesebb lyuk is kijavítása kerül.
  • T Julcsi megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XXI. kerület Csepeli Városgazda válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő, Iktatószám: 1/2891/1/2022/V4

    Tájékoztatjuk, hogy Útkarbantartási Csoportunk előjegyzésbe vette a bejelent
    ...
  • Járókelő Herta elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepeli Városgazda

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Úthiba

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda
    Táncsics Mihály utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Sok-sok kis kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Gudenus László
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda
    Kiss János altábornagy utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    II. Rákóczi Ferenc út kátyúk

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    II. Rákóczi Ferenc út (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére