Megoldott

Törött kuka

Anonim Járókelő

A Lánchíd utcában, a Jeruzsálem park magasságában, a Rakpart fölött lévő bicikliúton van ez az eltört szemetes.

Probléma helyszíne
Budapest I. kerület, Várkerület, Jeruzsálem park

Hozzászólások

  • Á. Laci lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Acsai Milán hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldva.
  • Járókelő Herta megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Társaságunk a Közszolgáltatási Szerződése alapján, az abban meghatározott gyakoriság szerint gondoskodik többek között a hulladékgyűjtő edények ürítéséről.
    ...
  • Járókelő Herta elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Oszloptő

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Krisztina tér (I. kerület, Várkerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Friss hányás a megállóban

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Etele út / Fehérvári út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kicsordulo kuka

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Kapas Viktor
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Tüzér utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére