Megoldott

Kiégett lámpa

A zöld nem világít

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Hősök fasora 23

Hozzászólások

  • H B L lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük XVI. Hősök fasora 30. sz. előtt észlelt, hibás jelzőlámpával kapcsolatos bejelentését.

    A hibát a jelzőlámpa szerviz elhárította.

    Tisztelettel,

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    For...
  • Járókelő Herta elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Horváth István bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére