Megoldásra vár

Kutyafuttató

Van esetleg tervben a kassai téri kutyafuttató rendbetétele, megujítása? Csak mert egy minimális esőzéstől egyszerűen használhatatlan,de még a köré telepített locsolók is olyan sártengert hoznak létre reggelente, hogy oda nem szívesen viszi be az ember a tiszta kutyáját. Amikor nincs sár,akkor viszont van por,de annyi,hogy 5 perc futkosás után,olyan poros a kutya,hogy ha megsimogatod, fekete lesz a tenyered. Egyszóval szárazon is használhatatlan.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Kassai téri kutyafuttató

Hozzászólások

  • Ghira Zsófia megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A Zuglói Zrt. Városüzemeltetési Osztálya az 102676. számú bejelentésére a
    következő választ adja.

    A kutyafuttatóra épített szikkasztók áttakarítása megrendelésre került. Az
    öntöz...
  • Járókelő Herta elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó kerítéselem

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Nagybecskerek tér (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiszáradt fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: András Bognár
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Róna utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére