Válaszra vár

Sittkupac

FRISSÍTÉS 2022.06.28.
Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt. válasza:
A rendelkezésünkre álló térinformatikai adatok alapján a jelzett terület
már nem tartozik a XIV. kerülethez, vélhetően MÁV terület.

---
Valami emberszabású növény lehányta ide. Csak a 15 kerből közelíthető meg járművel. Köszönöm jarókelő, hogy intézitek. Arra előre kiváncsi leszek, hogy a büroklaták, hogy lökik majd át egymásra a problémát. 15 ker. Vs. 14 Ker. tekintettel arra, hogy kerülethatáron van a kupac.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Szuglói körvasút sor 97

Hozzászólások

  • Pakot Reni megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt."-ról "MÁV Zrt."-ra.

  • Pakot Reni megváltoztatta a bejelentés leírását "Valami emberszabású növény lehányta ide. Csak a 15 kerből közelíthető meg járművel. Köszönöm jarókelő, hogy intézitek. Arra előre kiváncsi leszek, hogy a büroklaták, hogy lökik majd át egymásra a problémát. 15 ker. Vs. 14 Ker. tekintettel arra, hogy kerülethatáron van a kupac."-ról "FRISSÍTÉS 2022.06.28. Zuglói ...

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bardócz Csaba!

    A 10265. számú bejelentéssel kapcsolatban az alábbiakról tájékoztatjuk.

    A rendelkezésünkre álló térinformatikai adatok alapján a jelzett terület
    már nem tartozik a XIV. kerül...
  • Járókelő Adrián elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • Lev Lev bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Mocsok a falon, a lámpákon, a talajon

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: MÁV Zrt.
    Erzsébet királyné útja (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Betontömb az út mellett

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: MÁV Zrt.
    Gyömrői út (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére