Válaszra vár

Középfeszültségű kábel szakadás?

A Vérhalom utca 38. Szám előtt leszakadt elektromos kábel! Veszélyesnek tűnik.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Vérhalom u. 38

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Ezúton értesítjük, hogy a info@aram.eon.hu címre küldött elektronikus levele sikeresen megérkezett.
    Tájékoztatjuk, hogy az írásbeli megkeresések feldolgozása folyamatos. Mindent m...
  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: E.ON

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "E.ON"-ra.

  • Nemessuri Péter bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Sérült közműdoboz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: E.ON
    Kelemen László utca (II. kerület)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Logó vezeték

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: E.ON
    Fodros utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére