Megoldatlan

Kiszáradt platáncsemeték

FRISSÍTÉS 2022.07.01.:
XI. kerület válasza:
A facsemeték telepítését nem Hivatalunk, hanem a parkoló beruházásért felelős vállalkozó cég végezte. A fák 3 éves fenntartásáért is a beruházó felelős. Így a kiszáradt fákat nem áll módunkban garanciálisan cserélni.

Főkert válasza:
A fákat nem a FŐKERT Divízió ültette, ezért a probléma megoldásában nem vagyunk illetékesek.

------------------------------

Kedves Budapesti Közművek Nonprofit Zrt.,
nemrég a zöldterület rovására kialakított parkoló mellett elültettek néhány fát, köztük 3 platánt is amik közül kettő már kiszáradt. Kérem nem hanyagolják el az utógondozást, különösen ha a szárazságra érzékeny fafajtát ültetnek és egyre szárazabb tavaszok váltják egymást. Nagyon hitelességromboló ha a saját székházuk környékén elültetett facsemetéket sem tudják kellőképpen gondozni.
Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Kalotaszeg utca 37

Hozzászólások

  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Ügykezelő Járókelő elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FŐTÁV

  • Ügykezelő Járókelő megváltoztatta a bejelentés leírását "Kedves Budapesti Közművek Nonprofit Zrt., nemrég a zöldterület rovására kialakított parkoló mellett elültettek néhány fát, köztük 3 platánt is amik közül kettő már kiszáradt. Kérem nem hanyagolják el az utógondozást, különösen ha a szárazságra érzékeny fafajtát ültetnek és egyre szárazabb tavaszo...

  • Ügykezelő Járókelő megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XI. kerület Újbuda Önkormányzata"-ról "BKM Budapesti Közművek FŐTÁV"-ra.

  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    ________________________________
    Feladó: admin@smart11.ujbuda.hu
    Elküldve: 2022. június 30., csütörtök 11:50
    Címzett: Arnhoffer Kitti
    Tárgy: Message from Varosuzemeltetesi_4
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Szalai Krisztina elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Szalai Krisztina megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BKM Budapesti Közművek FŐKERT"-ról "XI. kerület Újbuda Önkormányzata"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett terület a kerületi önkormányzat tulajdonában van, a fákat nem a FŐKERT Divízió ültette, ezért a probléma megoldásában nem...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • M. V. Klára elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FŐKERT

  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FŐKERT

  • Open Eye bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Sérült pad

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Kondorosi út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Parlagfű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Lukács Máté
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Bocskai út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére