Megoldott

Elárvult karácsonyfa

Kérem vigyék méltó helyére.
Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, 45

Hozzászólások

  • Ügykezelő Járókelő megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XI. kerület Újbuda Önkormányzata"-ról "BKM Budapesti Közművek FKF"-ra.

  • Ügykezelő Járókelő megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Parkok és zöldterületek"-ról "Szemét"-ra.

  • Fónai Kende lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Az FKF már elvitte a fenyőt.
  • M. V. Klára megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megoldott"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    ________________________________
    Feladó: admin@smart11.ujbuda.hu
    Elküldve: 2022. június 22., szerda 12:34
    Címzett: Arnhoffer Kitti
    Tárgy: Message from Varosuzemeltetesi_4
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • R eni lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Az illetékes válasza alapján.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy munkatársaink a fenyőt elszállították.
    Munkatársaink munkáját jelentősen megnehezíti, ha a fenyők nem megfelelően vannak kihelyezve. Ezé
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BKM Budapesti Közművek FKF"-ról "XI. kerület Újbuda Önkormányzata"-ra.

  • Újbuda Közterület-felügyeletverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Az Ön által tett bejelentést illetékességből továbbítottuk Budapest Főváros XI. Kerület Újbudai Polgármesteri Hivatal Városüzemeltetési Osztálya felé, kérve gyors és hatékony inté...
  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • g g megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet"-ról "BKM Budapesti Közművek FKF"-ra.

  • M. V. Klára elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet

  • M. V. Klára megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet"-ra.

  • Open Eye bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Többhetes csikkszemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    1107-Móricz Zsigmond körtér (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére