Megoldásra vár

graffiti

Anonim Járókelő

Kérjük a graffitik eltávolítását.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Újpest-városkapu M

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    a metró járataihoz hasonlóan az állomás területén térfigyelő kamerarendszer kialakítása lenne a megoldás, a közbiztonság és a vagyonbiztonság javulásához is hozzájárulna
  • Török Vazul megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • MÁV Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Címzett: Járókelő

    Tisztelt Járókelő!

    Hivatkozással a 102601 sz. átiratukra, a bejelentést a vasúti infrastruktúrát kezelő MÁV Zrt. illetékes szervezeti egysége részére továbbítottuk, a jelzett probl
    ...
  • Ügykezelő Járókelő elküldte az ügyet az illetékesnek: MÁV Zrt.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    graffiti

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Váci út (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Jászai Mari tér

    Beküldés ideje:
    Beküldte: K. Sándor
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Jászai Mari tér (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére