Megoldásra vár

Visszaaszfaltozásra váró járda

Évek óta visszaaszfaltozásra vár a járda a Föld utca parkolójánál.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Föld u. 1-3

Hozzászólások

  • Jakab Imola megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentését. Tájékoztatjuk, hogy a jelzett címen a hiba kijavítása folyamatban van.
    Engedje meg, hogy tájékoztassuk arról, hogy közvetlenül is van mód hibabejelentésr
    ...
  • Ügykezelő Járókelő elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Baksai-Szabó Kristóf bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Aknafedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Vörösvári út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére