Megoldott

Összefirkált BKK buszmegálló Újbuda-központ

Összefirkált BKK buszmegálló Újbuda-központnál a vásárcsarnok előtt.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Újbuda-központ M

Hozzászólások

  • Pakot Reni lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Az illetékes válasza alapján.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    Köszönjük a bejelentését!
    Munkatársaink kijavították az Önök által jelzett hibát.

    Tisztelettel:

    Attila Dobos
    Karbantartási csoportvezető| Maintenance team leader
    JCDecaux - Műsza
    ...
  • Jakab Imola elküldte az ügyet az illetékesnek: JCDecaux

  • Németh Gábor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére