Megoldatlan

Magas fekvőrendőr

Anonim Járókelő

Olyan magas a fekvőrendőr, hogy nem lehet úgy átkelni rajta, hogy ne érjen le az első lökhárító (Skoda oktávia)

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, IV. kerület

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Semmilyen sebességgel nem tud a jármű sérülés nélkül áthaladni !!
    Ez a burkolaton is látszik, nem egy autó sérülése van rajta !
  • IV. kerület Újpest Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A Ősz utca 135. szám mellé kihelyezett forgalomlassító elemmel kapcsolatos bejelentését megvizsgáltam, és a következőkről tájékoztatom:

    A jelzett műtárgy mindkét oldalán 20 km/ór
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület Újpest Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Otthagyott korlátelemek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Novotny T
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Lőwy Izsák utca (IV. kerület, Újpest)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Utcanévtábla hiányzik

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Csíksomlyó utca (IV. kerület, Újpest)
  Vissza az oldal tetejére