Válaszra vár

Állandósuló befejezetlenség

Tisztelt Kerület!
Az utóbbi időben sajnos sok időt töltök a kerületi szakrendelőben, így feltűnt, hogy hónapok óta egy adag fel nem használt térkő hever a parkoló szélén, illetve hogy a szemetes is egy borulékony betonlábon áll, ahelyett, hogy végleges helyén rögzítenék.
Kérem, mindkét esetben legyenek szívesek intézkedni.
Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Jókai Mór u. 5b

Hozzászólások

  • Lukács Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    Egyelőre semmi fejlemény.
  • Ügykezelő Járókelő elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerületi Önkormányzat

  • Lukács Máté bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére