Válaszra vár

Lomis kerék a fán

Anonim Járókelő

Lomis kerék van a fán az Ugocsa utcában, a lomtalanításnak már vége a környéken. Kérem, szedjék le. Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XII. kerület, Hegyvidék, Ugocsa u. 5

Hozzászólások

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Építési hulladék

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Balázs Mezős
    Illetékes: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata
    Kázmér út (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Szemét a zöldbe szórva

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata
    Böszörményi út (XII. kerület, Hegyvidék)
  Vissza az oldal tetejére