Megoldott

Leesett elektromos kábel

Anonim Járókelő

Soroksár Felső Duna Part utca 21086-os számú oszlopáról egy kábel leesett a tartójáról.

Probléma helyszíne
Budapest XXIII. kerület, Soroksár, Szigetdűlő belső útja

Hozzászólások

  • g g lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Visszatették a kábelt a tartójára.
  • Á. Laci megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • E.ON válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Ügyiratszáma: 6301700/DSOHCSOMU/256559/2022/H

    Ügyfélkapcsolat száma: 100053571742

    Társaságunkhoz érkezett bejelentésére az alábbi tájékoztatást adjuk:

    A hálózat védelmével kapc
    ...
  • Ügykezelő Járókelő megváltoztatta a bejelentés helyét "C483+H3 Budapest, Hungary (47.41638620, 19.10266894, 15)"-ról "Budapest, Szigetdűlő belső útja, 1238 Magyarország (47.41647332, 19.10258311, 16)"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Ezúton értesítjük, hogy a info@aram.eon.hu címre küldött elektronikus levele sikeresen megérkezett.
    Tájékoztatjuk, hogy az írásbeli megkeresések feldolgozása folyamatos. Mindent m...
  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: E.ON

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "E.ON"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére