Megoldott

Elhagyott jármű

Véleményem szerint a csatolt képeken látható autó évek óta nem mozdul.
Kérem szállítsák el a közterületről, amennyiben a tulajdonosa nem jelentkezik érte.

Cím: Bp. XVI.ker. Állás utca – Menyhért utca sarka
Típus: Ford Mondeo
Rendszám: xxx – xxx

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Állás u. 58

Hozzászólások

  • Somogyi Gábor hozzászólt a bejelentéshez.

    Szánalmas, hogy senki nem tud vagy akar semmit kezdeni az itt-ott hagyott roncsokkal.
  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés nevét "Elhagyott jármű XVI.ker. Állás utca – Menyhért utca sarka"-ról "Elhagyott jármű"-ra.

  • Ügykezelő Járókelő lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • XVI. kerületi Közterület-felügyeletverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Uram!

    A gépkocsival kapcsolatban a közterület-felügyeletnek intézkedéasi kötelezettsége nincs, mivel rendelkezik hatósági jelzéssel és forgalmi akadályt nem képez.

    közter
  • Rózsa Ábel elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerületi Önkormányzat

  • Máté Róbert bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Rendszám nélküli autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVI. kerület Közterület-felügyeleti Csoport
    Ködös utca (XVI. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Ismét roncstemető az Öv utca

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Öv utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhagyott autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Ádám Kiss
    Illetékes: XXIII. kerület Soroksár Rendészeti Osztály
    Sósmocsár út (XXIII. kerület, Soroksár)
  Vissza az oldal tetejére