Megoldásra vár

Kidöntött tábla

A Puskás Ferenc Stadion metrómegállónál a Hungária krt-on az 1-es villamos felé lévő zebránál kidöntötték a gyalog és bringaút táblát. Kérem az illetékeseket a javításra.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Puskás Ferenc Stadion M

Hozzászólások

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    Tisztelt Bejelentő!

    A helyreállításra a szükséges intézkedést megtettük, a megvalósulásig szíves türelmét kérjük.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Forgalomtechnikai Ig
    ...
  • Sz-S Noémi elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Stankovics Andor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Felfestés hiánya

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Széles Ildi
    Illetékes: Budapest Közút
    Hungária körút (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Újra kitört poller

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Utász utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére